Cieszymy się, że możemy Państwa poznać

Nazywam się Maja Halen. Jestem menedżerką  ds. rekrutacji w polskim oddziale Syneos Health.

 

Z przyjemnością wespr ę Państwa w realizacji celów biznesowych.

Niezależnie od tego, czy chcą Państwo rozszerzyć swoją bazę pracowników zewnętrznych, czy szukają stałych pracowników, od swojego partnera oczekujecie elastyczności. Czasami jednak Państwa wymagania zmieniają się z dnia na dzień. Wówczas liczy się szybkie znalezienie właściwego rozwiązania bez zbędnych formalności. Płaska struktura naszej organizacji pozwala lokalnym rekruterom reagować na  zmieniające się okoliczności w wyjątkowo elastyczny sposób.

 

 

Dzięki naszej globalnej sieci i doświadczeniu w branży farmaceutycznej Syneos Health szybko znajduje proste rozwiązania wspierające Państwa potrzeby.

Zdefiniowane rozwiązaniu outsourcingowe jako alternatywa dla własnej organizacji sprzedaży Klienta.

Projekty semi-zintegrowane, oferujące Klientowi niestandardowe, rozwiązania w ramach kilku linii biznesowych.   

Projekty dostosowane do konkretnych potrzeb Klienta, w ramach jednej linii biznesowej.

Dzięki elastycznemu podejściu wspieramy naszych partnerów w różnych, dostosowanych do potrzeb projektach. Od wypełniania wakatu w pracy tymczasowej lub rekrutacji do przejęcia odpowiedzialności za komercjalizację portfela produktów, nasze rozwiązania są opracowywane i realizowane indywidualnie z uwzględnieniem potrzeb biznesowych naszych partnerów .

Porozmawiajmy ze sobą!

Syneos Health (Nasdaq:SYNH) Syneos Health jest jedynym w pełni zintegrowanym dostawcą działającym w obszarze badań klinicznych (CRO) i komercjalizacji leków (CCO).

Oferta naszych usług w obszarze komercjalizacji obejmuje: konsulting, szkolenia i komunikację, a także zarządzanie wakatami, rekrutację pracowników, patient adherence, eDetailing, częściowe lub całościowe przejmowanie linii produktów oraz udostępnianie pracowników / kanałów eDetailing.

European Headquarters

 

10 Bloomsbury Way

WC1A

London

United Kingdom

 

Phone: +44 (0) 20 7632 1800

 

Nasza europejska historia zaczęła się w 2013 roku i od  tego czasu jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się dostawców usług CSO w Europie i w Polsce.